Seyr-i Mahal

Projemiz konum olarak Beyşehir çevre yolu üzeri Akademi Meram Hasatnesi arkası Meram Süleyman Şah Mahallesinde olup;3+1 ve 4+1 tipi dairelerden oluşan 48 dairelik site şeklindedir.

Özellik olarak;Siteye ait sosyal alan, 2500 m2 otomatik kontrollü sulama sistemli peyzaj alanı,çocuk oyun alanları,basketbol voleybol sahası ve kamelyalar mevcuttur.Peyzaj alanını kapsayan kapalı otopark mevcuttur.Kapalı otopark site altında değil bahçenin altında olacaktır.

Isıtma sistemi olarak zeminden ısıtma olup doğalgaz yakıtlı ve kalorimetreli sistem olacaktır;sıcak su şofbenli olup bireyseldir.

Salon ve oturma odasında Split klima altyapısı olacaktır.Dairelerde 1.sınıf laminat parke yer kaplama olup,mutfakta 3'lü ankastre set (davlumbaz,ocak,fırın) olacaktır.

Akıllı ev sistemi ile daire bazlı güvenlik olup;hırsız,yangın,su kaçağı,vb.durumlarda ister site güvenliğine isterseniz cep telefonunuza yada belirlediğiniz bir numaraya haber veren bir sistem olacaktır.Ayrıca isterseniz bu sistem sayesinde evinizin ısı ayarından ışık kontrolüne,çocuğunuzun internet kullanımına kadar kontrol edebileceğiniz bilgi alabileceğiniz bir sistem olacaktır.

Siteye ait Fitness salonu ve toplantı salonu yapılacak olup,görevli için kapıcı dairesi yapılacaktır.

24 saat özel güvenlik nizamiye girişi olacaktır.

Fiber optik alt yapı ile tek kablo aracılığıyla telefon,internet,interkom vb.hizmetler hızlı bir şekilde sağlanacak olup;görüntülü interkom sistemi,uydu tv ve internet altyapısı oluşturulacaktır.

Mutfak balkonları için özel yerden ısıtma sistemi altyapısı olusturulacaktır.Site ortak alanları için jeneratör konuşlandırılacaktır.Dairelerimizde kapılar lake olup pencereler alüminyum renginde gri PVC doğrama olacaktır.

İç duvarlar vinil kağıt kaplama olup banyolarda evye ve duşakabin olacaktır.