Seyr-i Konsept

Projemiz, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipi dairelerden oluşup 55 dairelik site şeklindedir. 

Siteye ait 2.700 m² alanda Otomatik kontrollü sulama sistemli peyzaj alanı, çocuk oyun alanı, Basketbol, voleybol sahası ve kamelyalar mevcuttur. Peyzaj alanını tamamen kapsayana kapalı otopark mevcuttur.    

Yani kapalı otopark site altında değil bahçesinin altındadır. Binada ısıtma sistemi olarak zeminden ısıtmalı doğalgaz yakıtlı ve kalorimetreli ısıtma sistemi mevcut olup, Sıcak su şofbenli bireyseldir. 

Salon ve oturma odasında Split Klima alt yapısı olacaktır. Ankastre seti (Davlumbaz, fırın, Ocak) olacaktır. Akıllı ev sistemi ile daire bazlı güvenlik olup, Hırsız, yangın vb. durumlarda ister site güvenliğine ister cebinize yada sizin belirleyeceğiniz herhangi bir yere haber veren sadece daireye özel sistem olacaktır. Ayrıca akıllı ev sistemi sayesinde evinizin ısı ayarından ışık kontrolüne, çocuğunuzun internet ve oyun kullanım kontrolüne kadar size bilgi verebilecek bir sistem sağlanacaktır.    

Siteye ait Fitness salonu ve toplantı salonu oluşturulacaktır. Görevli için Kapıcı dairesi olup özel güvenlik olacaktır. Fiberoptik alt yapı ile tek kablo aracılığıyla telefon, internet, interkom vb. sistemleri hızlı ve güvenli olarak sağlanacaktır. Görüntülü interkom sistemi, Uydu TV sistemi ve internet alt yapısı oluşturulacaktır.    

Mutfak balkonları için özel ısıtma sistemi alt yapısı oluşturulacak ve zeminden ısıtma sitemi mevcut olacaktır. Site ortak alanlarına ait jeneratör konuşlandırılacaktır. Dairelerde kapılar lake şeklinde olup, pencereler alüminyum renginde PVC doğramalardan oluşmaktadır. İç duvarlar vinil kaplama ve banyolarda çift evye olacaktır. Sitenin Şefikcan Caddesine bakan kısmına Belediye tarafından şehir parkı yapılacak ve site şefikcan caddesine sıfır konumuna gelecektir.